認証
中国 ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd. 認証
顧客の検討
、非常に有用、新しい非常に速く出荷され、元、非常に推薦する。
—— ニシカワ 日本 から
—— ルイス 合衆国 から
—— リチャード ドイツ から
—— マレーシア の ティム
—— ヴィンセント ロシア から
—— ニシカワ 日本 から
—— アメリカ から の サム
—— ドイツ の リナ
オンラインです
商品の詳細:
起源の場所: CN
ブランド名: Original Factory
証明: Lead free / RoHS Compliant
モデル番号: ESP32-H2-MINI-1-H4S
お支払配送条件:
最小注文数量: 10
価格: Contact for Sample
パッケージの詳細: モジュール
受渡し時間: 5~8営業日
支払条件: T/T、L/C、ウェスタンユニオン
記述
部品番号: ESP32-H2-MINI-1-H4S アンテナの種類: PCBの跡
メモリサイズ: 4MB フラッシュ、128kB ROM、320kB SRAM 電圧 - 電源: 3V〜3.6V
Product Description Of ESP32-H2-MINI-1-H2S
Features Of ESP32-H2-MINI-1-H4S
CPU and On-Chip Memory
• ESP32-H2 embedded, RISC-V single-core 32-bit microprocessor, up to 96 MHz
• 128 KB ROM
• 320 KB SRAM
• 4 KB LP Memory
• 2 MB or 4 MB in-package flash
BT®
• BT Low Energy (Bluetooth 5.3 certified)
• BT mesh
• BT Low Energy long range (Coded PHY, 125 Kbps and 500 Kbps)
• BT Low Energy high speed (2 Mbps)
• BT Low Energy advertising extensions and multiple advertising sets
• Simultaneous operation of Broadcaster, Observer, Central, and Peripheral devices
• Multiple connections
• LE power control
IEEE 802.15.4
• IEEE Standard 802.15.4-2015 compliant
• Supports 250 Kbps data rate in 2.4 GHz band and OQPSK PHY
• Supports Thread 1.4
• Supports Zigbee 3.0
• Supports Matter
• Supports other application-layer protocols (HomeKit, MQTT, etc)
Peripherals
• Up to 19 GPIOs– 3 strapping pins
Integrated Components on Module
• 32 MHz crystal oscillator
Operating Conditions
• Operating voltage/Power supply: 3.0∼3.6 V
• Operating ambient temperature: -40∼105 °C